Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/nokbilya/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Hakkımızda - NOKBİL YAZILIM

  Site Rengi

  Hakkımızda

  Anasayfa » Hakkımızda

   

  Biz Kimiz?

   2000 yılından beri Mikro Yazılım Çözüm ortağı olarak hizmet veren firmamız için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

  Bugüne kadar birçok firmaya Mikro Yazılım konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…

  Nokbil Yazılımı biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde yada İstanbul’daki benzer Mikro Yazılım bayilerinden biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz.

  Peki Nokbil Yazılım diğer Mikro Yazılım çözüm ortaklarından neden farklıdır?


  Çünkü;

  Herşeyden önce; “İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
  Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Nokbil Yazılım ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

  “İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
  Belki hiç bir çözüm ortağının yapmadığı kadar mevzuatı takip gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

  “Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
  Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

  “Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
  Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

  Elbette Nokbil Yazılımı farklı kılan tüm özellikler bunlarla sınırlı değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

  Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…