Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/nokbilya/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Sıkça Sorulan Sorular - NOKBİL YAZILIM

  Site Rengi

  Sıkça Sorulan Sorular

  Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
  Mikro Yazılım hakkında sık sorulan soruları sizler için derledik. Diğer sorularınız için bize ulaşın .

  Kiralama mı yoksa Satın alma mı almalıyım?

  Öncelikle Kiralama ve Satınalma nasıl oluyor ona bakalım.Kiralamada; Programı kiralarsınız her yıl kira ödersiniz ancak hem yıl içinde çıkan tüm yenilikler hem de Büyük versiyon değişiklikleri olsun (Ver.17,Ver18 v.s) tüm yenilikleri alırsınız. Satın alma tercih ederseniz Satınalmada da de yıllık ödeme ödersiniz.(MAG:(Mikro Asistan Güncelleme)).Yıllık Mag ödemesi kiralamaya göre daha düşüktür ancak Satınalma sisteminde sadece ara güncellemeleri alabilirsiniz. Büyük versiyon geçişlerinde (Ver17, Ver18 v.s) Programın sahibi olduğunuzdan ekstra bedel çıkar karşınıza.
  Sonuçta Her ikisinde de yıllık ödeme olduğundan tüm yenilikleri almak ve ileride süprizle karşılaşmamak için biz kiralama seçeneğini öneriyoruz.

  Mikro Güncellemeler hangi aralıklarla çıkar?

  Yıl içi çıkan güncellemeler ortalama her ay çıkmaktadır. Mevzuat değişme sıklığına ve Programlardaki iyileştirme ve yeniliklere göre süre uzar veya kısalır. Büyük Versiyon değişiklileri ise (Ver.17 ,Ver.18 Gibi)
  Mikro Merkez tarafından belirlenmektedir.

  Hangi Mikro Yazılımının bana uygun olduğunu nereden anlayabilirim?

  Bu konuda bizden destek alabilirsiniz. Arkadaşlarımız gerekirse size önceden demo yaparak doğru programa yönlenmenizi sağlayacaktır. İşinize yaramayan gereksiz modüller alırsanız yıllık ödemelerinizi artırır. Boşa para ödemiş olursunuz.

  Program aldığımda ayrıca eğitim ücreti ödeyecek miyim?

  Hayır. Fiyatlarımıza eğitim bedelleri dahildir. Her programın farklı eğitim saatleri vardır. Eğitim süresi bittikten sonra ekstra özel eğitimler isterseniz veya sürekli destek isterseniz bu konuda satış ekibimizle görüşerek sürekli destek için teklif alabilirsiniz.

  Mikro Run da kaç veritabanı kullanabiliyoruz?

  Mikro Run’da 2 adet veritabanı ve maksimum 2 kullanıcı olarak kullanabiliyorsunuz

  Uzaktan eğitim hizmetiniz var mıdır?

  Elbette.Normal şartlarda eğitimlerimiz programlarınızın kurulumu aşamasında müşteri adresinde yapılmaktadır. Ancak dilerseniz uzaktan bağlanma yöntemiyle eğitimlerinizin bir kısmını yada tamamını uzaktan alabilirsiniz.

  Mikro Yazılım ile ilgili yenilikler olduğunda haber veriyor musunuz?

  Program içinde bununla ilgili sizi uyaran bölümler mevcuttur.

  Satın alma şeklinde aldığım programı kiralama seçeneğine çevirebilir miyim?

  Elbette.Sadece yıllık kirasını ödeyerek kiralama seçeneğine geçebilirsiniz.Ancak kiralama seçeneğinden satın alma seçeneğine geçiş yoktur.

  E-Dönüşüm (E-Fatura , E-Defter, E-Arşiv, E-İrsaliye) ürünlerini satın alabiliyormuyuz?

  Malesef . E-Dönüşüm ürünlerimiz sadece kiralayabilirsiniz. Satın alma seçeneği yoktur.

  Mikro Kontör alımlarında toplu alırsak indiriminiz varmı?

  Evet.50.000 ve daha fazla kontör alımlarınızda 6 aylık kullanım sınırını 2 yıla çıkarıyoruz ve özel fiyat verebiliyoruz.

  Mikronun eski sürümünü kullanıyorum. Mikronun yeni sürümüne geçersem indirim alır mıyım ?

  Elbette . Eski kullanıcılarımız Upgrade fiyatlarından faydalanır.

  Mikroyu Kiralama seçeneği ile kullanıyorum kirayı ödemezsem ne olur?

  Programınız durur kullanamazsınız.

  Mikro Satınalma seçeneği kullanıyorum ve E-Dönüşüm modüllerim de var.Sadece E-dönüşüm kirasını ödeyerek sisteme devam edebilirmiyim?

  Malesef hayır. Tamamını güncel tutmanız yenilemeniz gerekmektedir. Zaten günümüz şartlarında programlarınızın güncel olması artık neredeyse zorunluluk çünkü değişen mevzuatlar ve yenilikler yapılmadığı takdirde programlarınızdan verim alamazsınız.